Kocioł Red Performa 15 KW + montaż

Produkt 7 z 12

 1...678...12 

Kocioł Red Performa 15 KW + montaż

Symbol produktu: RP-15

Dostępnośćdostępny

Cena netto18 750,00 zł

Cena brutto20 250,00 zł

OPIS

Kocioł na pelet Red Performa 15 Easyclean z pompą elektroniczną

Performa to nowa gama kotłów na pelet od marki Red. Charakteryzująca się małymi gabarytami, łatwością zarządzania, niskim zużycia paliwa i wysoką wydajności grzewczą. Ten nowoczesny kocioł spełnia normę Ekoprojekt 2020 oraz klasę energetyczną A+.  

System kontroli spalania Beta

Zaawansowana elektronika i nowy system kontroli spalania (Beta) zapewnia stale zoptymalizowane i efektywne spalanie oraz pozwala kontrolować kocioł za pośrednictwem Wi-Fi ze smartfona lub tabletu (opcja dodatkowa). Dzięki niezwykle dokładnemu i niezawodnemu czujnikowi wewnątrz kotła, ilość spalanego powietrza jest nieustannie dostosowywana do ilości peletu w koszu, co zapewnia skuteczne i wydajne spalanie, co z kolei przekłada się na mniejsze zużycie, niższą emisję spalin i o wiele rzadsze czyszczenie.

Ultra szybkie odpalenie kotła

Wprowadzenie nowego ceramicznego żarnika gwarantuje znaczną redukcję czasu zapłonu ognia (w ciągu 3 minut) i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Szczelna konstrukcja

Kocioł podczas pracy pobiera tlen potrzebny do spalania wyłącznie z zewnątrz, zapewniając tym samym bardziej efektywne działanie.

Zdumiewający czas pracy

Dzięki bardzo pojemnemu zbiornikowi na pelet wewnątrz urządzenia, kotły Red mają znakomity czas pracy, nawet gdy działają bez przerwy.

Pełna automatyka

Kocioł Red Performa Easyclean jest w pełni automatyczny. Sam się rozpali i wygasi. Sam będzie utrzymywał temperaturę odpowiednią dla domowników, a przy okazji będzie oszczędzał paliwo (funkcja AUTO-ECO). Ogrzewa wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Może współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarnymi. Obsługa kotłów Red Performa jest bardzo prosta, wszystkie czynności wykonuje się w sposób łatwy i przyjemny. Posiadają wygodny system szybkiego oraz efektywnego czyszczenia wymiennika. Dodatkowo specjalny duży popielnik wystarcza na cotygodniowe czyszczenie.

Samoczyszczący się ruszt oraz zawirowywacze

Automatycznie i mechanicznie oczyszczany ruszt oraz zawirowywaczy. Ruszt otwiera się w dół nabijając na specjalne kolce czyszczące go. Dodatkowo dwa "palce" ze stali nierdzewnej rozbijają zgorzel, który może powstać na skutek spalania złej jakości peletu.

Moc nominalna: 15,7 kW

Moc na wodę: 14,3 kW

Sprawność : 90,7 kW 

Pojemność zasobnika: 100 l

Gwarancja: 2 lata

 

Waga: 240 kg 

Kocioł wyposażony w kompletny moduł hydrauliczny ( zespół pompowy, naczynie przeponowe (układ zamknięty)

 

Kocioł z usługą montażu z Vat 8% Cena obejmuje kocioł  (montaż, materiały wykorzystane (rury kształtki) do montażu płatne dodatkowo)