Siłownik SM-46

Siłownik SM-46

Symbol produktu: SM-4

Producent

Dostępnośćniedostępny

Cena netto300,81 zł

Cena brutto370,00 zł

OPIS

Opis ogólny i zastosowanie

 

Obrotowe siłowniki elektryczne SM 4 przeznaczone są do współpracy z zaworami mieszającymi WITA Minimix oraz typu H. Odpowiedni moment obrotowy oraz czas obrotu powodują, że siłowniki WITA SM 4 można łączyć z wszystkimi spotykanymi w nowoczesnych instalacjach regulatorami sterującymi pracą zaworu mieszającego. Siłowniki z typoszeregu SM 4 charakteryzują się kompaktową budową i solidnym wykonaniem. Pod obudową z tworzywa sztucznego umieszczone są: przekładnia o maksymalnym momencie obrotowym 6 Nm (zawory mieszające Minimix oraz typu H wykonane z mosiądzu) lub 10 Nm (zawory mieszające typu H wykonane z żeliwa), silnik synchroniczny, dwa wyłączniki krańcowe. Siłownik SM 4 fabrycznie wyposażony jest w dwa metry przewodu 3 x 0.75 mm2.

 

Dzięki uniwersalnym lub specjalnym adapterom lub różnym wałkom napędowym montaż siłownika SM 4 jest praktycznie możliwy wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Ręczne przestawienie następuje poprzez wciśnięcie skali położenia siłownika i obrót.

 

Kąt obrotu siłownika SM 4 fabrycznie ustawiony jest na 90o i nie może być zmieniany. Fabrycznie siłownik SM 4 wyposażony jest w adapter nr 41 przeznaczony do montażu na zaworach mieszających WITA Minimix. W celu montażu na zaworach mieszających innych producentów oferujemy specjalne adaptery (patrz wyposażenie dodatkowe).

 

Wyposażenie dodatkowe:

Adaptery do montażu siłownika na zaworach mieszających innych producentów: ESEBE, ACASO THERMOMIX, MEIBES, HONEYWELL, JUNKERS, PAW, HOLTER, MUT